15.04.2021 р.
Тема уроку: Розкол ОУН. Опір окупантам. Український визвольний рух. Проголошення Акта відновлення Української Держави. Поліська Січ. Тарас Бульба (Боровець).
1. Перевірка засвоєння матеріалу попереднього уроку.
Виконайте тест за посиланням👇Завдання необхідно виконати до 16 квітня 12:00
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=8566137
або
join.naurok.ua
3. Опрацюйте матеріал в підручнику §38, відповідати на запитання ст. 217-усно.
Український визвольний рух: діяльність ОУН, утворення УПА
— 1940 р. — розкол оунівського руху на ОУН(М) на чолі з А. Мельником та ОУН(Б) на чолі з С. Бандерою: бандерівці робили ставку на власні сили, а мельниківці покладали надії на Німеччину.
— 30 червня 1941 р. — проголошення з ініціативи ОУН(Б) Акта відновлення Української Держави; формування національного уряду на чолі з Я. Стецьком; створення «похідних груп» для організації органів місцевого самоуправління; арешт гестапівцями С. Бандери, Я. Стецька та інших членів ОУН; перехід оунівців до боротьби проти німецьких окупантів.
— Створення Т. Бульбою (Боровцем) «Поліської Січі».
— 14 жовтня 1942 р. — створення Української повстанської армії (УПА) на чолі з Р. Шухевичем (Т. Чупринка), яка вела боротьбу проти німців, польської Армії Крайової та радянської влади; встановлення контролю над частиною Волині, Полісся, згодом над Галичиною та Черкащиною.
— 1944 р. — створення Української головної визвольної ради (УГВР) — органу керівництва українським визвольним рухом для розгортання збройного підпілля у боротьбі проти німців і радянської влади (президент — К. Осьмак).
Немає коментарів:
Дописати коментар